17 0
Google orchiddev.ir

ابزار Content Ideas : ایده های محتوا ممکن است به کنسول جستجوی گوگل بیایند

آنچه در این مقاله می خوانید

کنسول جستجوی گوگل در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام «ایده‌های محتوا» است. ایده‌های محتوا به سازنده محتوا، ناشر، سئو، مدیر وب‌سایت و غیره نکات و توصیه‌هایی درباره موضوعات جدیدی می‌دهد که می‌توانند در سایت خود بنویسند.

هدف Content Ideas پیشنهاد محتوایی هست که توسط کاربران جستجو میشود اما به نتیجه مطلوبی دست پیدا نمی‌کنند.

این ابزار به زودی در تمامی کنسول جستجوی ها فعال خواهد شد.

google search console content ideas 800x425 1

شبیه Question Hub است. این بسیار شبیه به Google Question Hub است که حدود دو سال پیش در ایالات متحده راه اندازی شد.

این به شما ایده هایی برای موضوع می دهد که می توانید در مورد آنها بنویسید و در وب سایت خود منتشر کنید.

Question Hub چیست؟

گوگل می گوید: “Question Hub ابزاری است که سازندگان را قادر می سازد تا با استفاده از سوالات بی پاسخ، محتوای غنی تری ایجاد کنند.

Question Hub این سوالات بی پاسخ کاربر را جمع آوری می کند و آنها را در اختیار وبلاگ نویسان، نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا مانند شما قرار می دهد. این اساساً راهی برای گوگل است که به جستجوگران امکان می‌دهد به آن بگویند که نتایج جستجوی ارائه شده به سؤال پاسخ نمی‌دهند. سپس، گوگل آن سوالات را می‌گیرد و آن‌ها را به ناشران می‌دهد، آنها نیز به نوبه خود می‌توانند محتوایی ایجاد کنند که به پرسش پاسخ می‌دهد.

ایده های محتوا مشابه به نظر می رسند و چرا ما اهمیت می دهیم. ایجاد ایده های محتوا گاهی اوقات می تواند برای نویسندگان یک مبارزه باشد، که ممکن است به سازندگان محتوا در این فرآیند کمک کند. در عین حال، این به گوگل محتوای بیشتری برای خزیدن، فهرست بندی و رتبه بالقوه در نتایج جستجوی خود می دهد. کنسول جستجوی خود را بررسی کنید، ممکن است این ویژگی را داشته باشد، اگر نه، تا آن زمان با Question Hub بازی کنید.

پیوند منابع
نوشته های جذاب فوریه / 10 / 2023 72

دیدگاه شما


طراحی و کد نویسی شده توسط توسعه دهنده ارکید